| username2468 a întrebat:

Am o mică problemă, am 17 ani și 1, 69 și aș vrea să port botine, nu cu toc mic, dar nici chiar exagerat, să fie potrivit, doar că mă fac mai înaltă și cred că l-aș ajunge pe prietenul meu, ori cu câțiva cm față de el mai înaltă și mă simt prost, aș fi mai înaltă față de alții care sunt mai scunzi sau scunde.
Voi ce mă sfătuiți?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă vrei să îți strici mersul, ca apoi să îți strici coloana vertebrală, ca apoi toate organele și sistemele care sunt deservite de nervii care ies din ea, să sufere că nu primesc de la creier semnalele și nu pot comunica înapoi cu el, așa să faci.
Mulți hormoni, puțini neuroni.