| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema care as vrea sa o impartasesc cu voi si daca se poate sa imi dati niste sfaturi ca eu nu stiu ce sa mai fac.Am o relatie de 3 ani cu un baiat care pot spune ca ma iubeste,dar in ultimul timp adica de o saptamana este foarte indifferent si nici nu mai suporta sa il sun, se enerveaza si zice ca nu are chef sa vb la telefon...ce sa fac?crying(

4 răspunsuri:
| Andra8907654 a răspuns:

Nu cred ca s-a plictisit ca a mai avut momente din astea, el imi zice ca il sun prea des

| elenadeliuța a răspuns (pentru Andra8907654):

Buna, poate si-a gasit pe altcineva, sau poatee pur si simplu are o perioada in care vrea sa stea singur, lasa-l putin si daca tot asa decurg lucrurile invita-l la o discutie si incearca sa afli cauza pentru care are acest comportament

| Beatriceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

S-a plictisit de tine.
Mi s-a intamplat si mie...

| Oanaalinal a răspuns:

Poate are nevoie de putin timp..ca sa fie singur..eu
zic sa nu il mai suni cateva zile sau chiar o saptamana si daca te suna el inseamna ca iti simte lipsa.Bafta!