| ElenaMaria4783 a întrebat:

Am o problema sad
De 6 luni m-am despartit de prietenul meu. Da stiu,foarte mult timp. Si vreau sa ma împac din nou cu el,in general vorbim,dar nu despre chestia de a ne împăca. Prietenii îmi zic ca ne sta foarte bine impreuna. Când ma vede îmi trage priviri pe furiș,ca sa nu îmi dau seama ca se uita la mine laughing. Cum sa fac sa ma împac din nou cu el? Cum sa il cuceresc din nou? A mai avut prietene după mine,dar a recunoscut ca a fost cu ele la mișto,doar ca sa ma facă geloasa. Nu îmi raspundeti de gen : VORBESTE CU EL. Nu pot, îmi e rușine si nu stiu ce sa fac. Ajutati-ma va rog!

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Buna, poate e mai bine sa cauti altul. Cum s-a rupt prima data, se va rupe si a doua oara.

| MskDesign a răspuns:

Vreau sa imi zici doar un mic mare amanunt.El este tot singur dupa ce s-a despartit de tine? Daca da, asta ar trebui sa iti dea mult de gandit.