| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am o problema.Deci m-am despartit de un baiat ieri.In noaptea asta l-am visat ca ma saruta(ar fi pentru prima oara pentru mine). Este vreun semn? Sa ma impac cu el?

Răspuns Câştigător
| simf a răspuns:

Eu un semn clar ca el e in subconstientul tau continuu. ca mintea iti joace feste, aducandu-ti in atentie exact ce ti-ai dori tu.

5 răspunsuri:
| mutascu a răspuns:

Daca visati ca sunteti sarutat va este foarte dor de cineva foarte drag, o persoana indepartata care va impartaseste sentimentul.
Iar daca visati ca sarutati este semn de necaz...
Mai multe detalii gasiti pe http://www.visele.ro/cauta.php?vis=sarut

| TeUbEsC a răspuns:

Daca vei visa de mai multe ori acest vis probabil se va intampla...dar nu te impaca visele nu sunt ca realitatea

| someOne_8792 a răspuns:

o mica intrebare! tu i-ai dat papucii sau el tie? daca tu ai facut-o. te poti impaca cu el. dar dac a facut-o el. ar fi cam jenant sa te duci si sa ii spui. :"hai nu vrei sa ne impacam?" daca inca il mai iubesti inseamna ca mai e ceva intre voi...

| d3nyp3ny a răspuns (pentru someOne_8792):

Eu lui...

| someOne_8792 a răspuns (pentru d3nyp3ny):

deci. chiar ai putea sa-i zici ceea ce am mentionat mai sus! succes :* fundita? :*>big grin