| blackandpurple a întrebat:

Am o problema destul de stupida. De aproximativ un an un baiat spune ca ma place foarte mult. Am fost cu el aproximativ o saptamana, insa nu eram sigura de ce simt asa ca ne.am despartit, insa am continuat sa vorbim. Zilnic vorbeam despre tot felul de subiecte si nu ne era greu deoarece avem prieteni comuni si interese asemanatoare. De curand, m.a intrebat daca simt ceva pentru el si am raspuns negativ. Si.a cerut scuze si a zis ca ar vrea sa nu mai vorbim deoarece tine prea mult la mine si ar fi mai bine sa se straduiasca sa ma uite. Mentionez ca nu sunt genul de fata care frange frecvent inimi laughing (inca nu stiu ce ii place la mine). Problema mea este ca adoram sa vorbesc cu el. Nu as recunoaste asta in fata prietenilor, dar cand primeam un mesaj imi doream sa fie de la el. Vorbond cu el am iesit dintr.o depresie. Ma facea sa ma simt mai bine in fiecare zi. Sunt egoista pentru ca nu as vrea sa.l las sa se detaseze? Oare asta inseamna ca simt ceva pentru el? (Din moment ce sunt proasta si nu stiu niciodata ce simt)...Va rog raspunsuri sincere. Multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| Micutsik a răspuns:

Bună. Iubirea asta. laughing Trec prin aceași chestie. Nu aș vrea să-l las să plece, dar nici să fim împreună. Din moment ce nu te mai atrage ' Problema mea este ca adoram sa vorbesc cu el. ' La timpul trecut, eu zic să porți o discuție serioasă cu el. Normal că înseamnă ceva pentru tine atâta timp cât. cândva adorai să vorbești cu el. ceva ceva a rămas la tine, dar nu destul încât să fie la fel. Vorbește cu el și spune-i toate astea. Eu zic că ar fi păcat să o lăsați așa moartă. Baftă, și dacă vrei să vorbim mai multe poți să-mi scrii pe privat happy pup.

| blackandpurple explică (pentru Micutsik):

Multumesc de sfaturi! Nu stiu ce sa fac pentru ca ma gandesc ca a insistat ca sufera si i.ar fi mult mai bine daca m.ar uita...nu prea vreau sa.l chinui doar pentru ca iubesc senzatia de a vorbi cu el, as fi cam egoista thinking

| Micutsik a răspuns (pentru blackandpurple):

Poate că vorbind cu el, ulterior nu va fi doar senzația aceea. Decât să renunți și să îți pară rău... mai bine stabiliți anumite lucruri pentru a păstra ' relația 'în asemenea fel încât să nu sufere nimeni.