| Swe3tGirl a întrebat:

TPU! Am o problema:
Pe la inceputul anului scolar ( sunt in clasa a 9 a) m-am imprietenit cu o fata. Acum suntem cele mai bune prietene. La randul ei, are un prieten foarte bun. El o place si ea il place putin...
E in scoala cu noi, cu un an mai mare, e in clasa a 10 a.
Partea proasta e ca am inceput sa ma indragostesc de el. Faza e ca el ma baga in seama [ ca o prietena ]. E prietenos cu toata lumea. Vorbim si pe mess mult, am iesit si afara [ toti 3 ]. Ne intelegem de minune. Dar nu inteleg cum si cand am inceput sa il plac. Sincer, nu vreau sa ii spun prietenei mele, mai ales ca si ea il place... Nu stiiu ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Șâret a răspuns:

Doar asteapta.Asteapta sa vezi cum decurg lucrurile, in ce directie se duce si in ce directie trebuie si tu sa te duci, iar apoi aduna-ti gandurile si ia o decizie.Succeswinking

1 răspuns:
| pinkystyleツ a răspuns:

Daca prietena ta cea mai buna iti este prietena adevarata va intelege situatia, daca nu eu zic mai bine sa il uiti pentru ca scuze ca iti zic nu prea ai nici 1 sansa cu el.1. nu stii daca te place. 2. el o place pe pr ta 3. poate candva el va avea o relatie cu prietena ta

Si o sa i vezi imbratisandu-se si o sa te simti prost asa ca eu zic ca mai bine ai cauta si tu un baiat sa te iueasca! Bafta. funda?