| micheilla a întrebat:

Buna TPU am o problema si trebuie rezolvata URGENT! Deci in prezent sunt cu un baiat la inceput ne-am iubit...Acum nu stiu parca mi-a cazut ceru-n cap nu mai tin asa mult la el si nu stiu cum sa-i spun in asa fel incat sa mu-l ranesc URGENT! Multumesc FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

Daca tine la tine oricum il va durea dar spuinei pe un ton frumos in fata explica-i ca n-are rost sa mai stati impreuna daca tu nu prea mai ai sentimente pentru el

1 răspuns:
| madalina_3699 a răspuns:

Fa subiect de disutie intre voi 2 si dupa ii spui ca s-a terminat ca asa o sa creada ca din cauza la earta v-ati despartit si nu il ranesti cine stie ce