| doriiy a întrebat:

Am parul ars. Si nu stiu ce sa-i fac sa nu-l mai am asa 'urat'. Am folosit masca de par cu placenta dar nu a functionat. Si nu vreau sa ma tund pentru ca vreau sa`mi creasca. Inainte ma tundeam din 3 in 3 luni si acum aproape ca nu am ce sa tundhee hee e pana la umeri gen. Sugestii? funda :-s!

1 răspuns:
| diidii a răspuns:

Foloseste uleiul de par de la Avon (cel verde) e special pentru asta si isi face foarte bine treaba, si nici nu e scump thinking 10-15 lei :*
Sper ca te-am ajutat
funda?batting eyelashes