| NyCoLeTaaa a întrebat:

Buna TPU... am si eu nevoie de cateva sfaturi... nu stiu ce sa mai fac.
sa va povestesc: acum 3 zile i-am trimis prietenului meu un sms in care ii spuneam ca nu mai vreau sa fim impreuna. atunci el m-a sunat de vreo cateva ori dar nu i-am raspuns. in final ne-am intalnit si am vorbit dar eu i-am zis in continuare ca nu mai vreau sa fim aman2. el m-a intrebat de ce, dar nu i-am raspuns pentru ca nu aveam un motiv anume. dar acum regret pentru ca mi-am dat seama ca el chiar tinea la mine. nu stiu ce sa fac. as vrea sa ne impacam. voi ce ziceti? cum sa fac sa ne impacam? mss

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu zic sa ii da-i pace. daca te-a mancat in fund,lasa-l,ca poate peste o satamana vei vrea din nou sa te desparti de el (nu spune ca nu,caci nu poti fi sigura). trebuia sa te gandesti si la el de la inceput.

dar>ii poti trimite un mesaj,in care sa-i ceri iertare,sa ii spui ca ai fost doar confuza,si te-ai mai gandit,si regreti f mult ca v-ati despartit.
suna-l,sau mergi la el acasa daca nu iti raspunde la mesaj.
ar trebui sa discutati.
dar,sa stii, chiar daca o sa vrea sa va impacati tot nu va avea intrecede in tine, si nu va fi relatia la fel de stransa ca inainte.
succes.

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Gandeste-te mai bine, ca sa nu il ranesti iar.Cauta adevaratul motiv de ce te-ai despartit de el, nu se poate sa te desparti el degeaba.