| Lidiaaaa3 a întrebat:

Bună TPU!
Am și eu nevoie de un sfat. Acum vreo 2 ani aproximativ actuala mea cea mai buna prietena a fost cu acest băiat (x). Eu acum câteva luni am fost certata cu ea și am vb prin mesaje cu x, am stabilit noi mai multe întâlniri dar niciuna nu a avut loc. El mi-a propus sa fim imp dar am refuzat din cauza ca îmi e frica ca afla mama și i-am spus "îmi cer scuze dar nu pot pentru ca ai fost cu o prietena buna). În prezent eu cu el nu mai vb dar mie încă îmi place foarte mult de el. Acum câteva zile am fost cu alta prietena în parc dar ea e cam "gagicara" asa de felul ei, eram pe o banca în parc iar x a venit la noi și se uita la mine dar vorbea foarte frumos cu ea. Nici nu știu ce sa mai cred. Am făcut tot ce-i posibil sa vb dar îmi e frica și ca afla prietena mea cea mai buna. Am 15 ani și mi-e frica sa am relație cu un baiat de 16. (NICI măcar nu ne mai avem la follow pe insta.) AR trebui sa ii dau follow?

17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Niciodata, dar absolut niciodata sa nu iei iubitul unei prietene, chiar daca s-a despartit de ea.
Aia l-a aruncat de gunoi si tu-l iei de bun?
De ce? O relatie ca asta nu face decat sa o barfiti pe fosta lui iubita si nu-ti aduce nici placere si nici dragoste, pentru ca-i o relatie toxica, sortitat esecului.
Oricum esti mult prea mica pentru asemenea relatii.
Eu zic sa mai astepti vreo 2 ani si sa-ti faci tu singura un iubit, nu sa adunic gunoaile aruncate de prietenele tale, ca nue sti atat de disperata.

| 199onur7 a răspuns:

Insta ala când il vadlaughing))) jale laughing)))

| Fonk a răspuns (pentru 199onur7):

Instaul e plin de minore big grin

| 199onur7 a răspuns (pentru Fonk):

Nu am avut in viata mea frate insta crede-ma nici nu stiu care este treaba cu tot imi vine sa rad cand vad nu mi-a dat folow pe insta ce atata trauma cu insta asta nu-i inteleg pai iti dai seama câți proxeneți au insta acum laughing)))))))

| 199onur7 a răspuns (pentru Fonk):

Săraci proxenețilaughing)))) ba Armando Ba da ba un folow să-ți trăiască familia suntem si noi aicia la insta fi al dracu sa fi te-ai ajuns acum nu mai dai si tu un storylaughing)))))))

: Armando stai ma stai frate nu vezi sunt live aicia dau acum story sa mor eu dau laughing)))))))

| Fonk a răspuns (pentru 199onur7):

Fallow-ul de pe insta e răspunsul minorilor la "Imi place de tine".

| 199onur7 a răspuns (pentru Fonk):

Ba du-te laughing))))))) sa mor eu cu Adevărat daca te mint asta acum am aflat laughing))))

| Fonk a răspuns (pentru 199onur7):

Scuze că nu știu să pun emoji ca ai tăi.

| 199onur7 a răspuns (pentru Fonk):

De asta intra ăștia in depresie săraci de la folow laughing)))) ah folow ah insta insta

:Viky baaaaa Armando da ba folow o data ce facem aicia ne batem joc așa
:Armando faaaaa cristinooooo adu fa telefonul sa-i dau lui asta folow ca mia mâncat sufletul laughing)))))

| 199onur7 a răspuns (pentru Fonk):

Stai liniștit fratele meu nu-i nimic sa fi tu bine este de ajuns

| Fonk a răspuns (pentru 199onur7):

Mersi mult, noapte bună.

| 199onur7 a răspuns (pentru Fonk):

Noapte buna frate ai griia de tine.

| Lidiaaaa3 explică (pentru 199onur7):

Da. ai griia de tine?

| 199onur7 a răspuns (pentru Lidiaaaa3):

Sa trăiești cu ce va pot ajuta tovarășe?

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Vaai ai gasit broscoiul fermecat, pupa-l mami, pupa-l.
Ai 15 ani drec joaca-te cu papusile nu cu fluierele de piele, sa vezi ce bataie iti trage tac-tu daca vede ce faci tu pe net

| Fonk a răspuns (pentru cruceLaGatDunhillLaBot):

XD cel mai tare răspuns pentru intrebarile de dateing la 15 ani, țiaș da fundiță.

| Lidiaaaa3 explică (pentru cruceLaGatDunhillLaBot):

Da fă da