| →♡ мαġίςαl ♡← a întrebat:

Buna TPU :*. Am si eu o dilema sad : Sunt in love cu cel mai bun prieten al meu.Nu prea stiu cum sa'i zic, mai ales ca mi'e frica ca el nu simte la fel, si ca daca va afla prietenia noastra nu va mai fi la fel.
Nu stiu ce sa fac, sau cum sa'i zic.
Ceva sfaturi? :-s. Dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Urate fazele astea.ia-l la un suc, si incepe frumos sa-i explici! inainte de toate repeta la nesfarsit "nu vreau sa-ti schimbi comportamentu fata de mine" da zi-o la greu! pana-i iese pe ochi.si atunci ii dai torpila.stii te plac.si incepi cu o mutra nevinovata, clipind des, "stiu ca u ma vezi k o prietena, poate no fi nimic intre noi." si asteapta reactiile lui.vezi ce zice, cum gesticuleaza, daca se pierde, daca nu.joaca-te cu mintea lui! esti fataaa! profita de treaba asta! joaca-te cu mintea lui k de putut o poti face cu siguranta! bafta s-ai! (daca esti doar u cu el in parc pe o banca mai binebig grin)