| Mirela96 a întrebat:

am si eu o...nedumerire.deci acum 3 luni m-am bagat cu un baiat, care mi-a lasat un semn pe mana si l-a vazut tata. L-a sunat sa il intrebe ce e cu semnu si i-a interzis sa se mai vada cu mine, el si-a cerut scuze dar ma rog nu avem voie sa ne vedem sau sa vorbim. la cateva ore de la discutia lor, mi-a trimis mesaj ca nu o sa ma lase niciodata pentru ca ma iubeste am continuat relatia doar datorita lui daca nu imi trimitea acel mesaj eu ii dadeam papucii pentru ca nu vreau sa imi creeze probleme...cam acum o luna s-au uitat ei mei in telefon si mi-au vazut apeluri de la numarul lui si s-au suparat pe mine.am incercat sa pun suflet si sa dau putina atentie relatiei noastre si acum il iubesc.ne vedem zilnic desi nu avem voie. vreau ca totul sa fie bine intre noi ce ar trebui sa fac sa ma inteleaga parintii mei ca pe el il vreau si ca il iubesc? si inca o intrebare pentru voi.credeti ca ma iubeste? PS:imi da cadouri, imi spune de foarte multe ori ca ma iubeste si cand a vazut o poza mai veche cu mine si un baiat sarutandu-ne, i-au dat lacrimile. voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| TheLittleButterfly a răspuns:

Ar trebui sa le arati parintilor tai cat de bun si cat de frumos se poarta acest baiat cu tine si sa le zici de mai multe ori ca tu chiar il iubesti si el pe tine. Dupa parerea mea, cred ca te iubeste mult. Nu ar face toate acest lucru daca nu te-ar iubi. In ziua de azi nu mai gasesti multi baieti care chiar se preocupa de relatia lor.

| Mirela96 explică (pentru TheLittleButterfly):

Da dar vezi tu ca daca le zic ca il iubesc atat de mult si ma iubeste... imi da cu el de caplaughing de exemplu nu o sa ma mai lase afarastraight face si prefer sa nu deschid subiectu despre el...ca macar sa-l vad fara ca ei sa stie si nu stiu trebuie sa le spun despre el dar nu am curajbig grin