| Calatorul123 a întrebat:

am si eu o problema am 19 ani si arat ca un copil de 16-17 ani adica sunt foarte slab am inteles ca am arderilemarioricat as manca degeaba nu ma ingras, intrebarea mea este daca ma apuc de salareolv ceva am sa ma dezvolt si eu? poate uni ati trecut prin asta si ati gasit o metoda.

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Nu am trecut prin asta, dar am o amica care e in situatie asemanatoare. Si acum mananca mai mult decat de obicei.

| Sportfreak a răspuns:

Du te la sala, inca esti in crestere deci nu fa exercitii care sa iti solicite picioarele sau coloana, in rest, trebuie sa mananci mai mult, peste 2000-2500 de calorii zilnic daca vrei sa se puna frumos masa pe tine. Nu te astepta sa vezi rezultate imediat, eu personal am observat dupa 2 luni