| 1Qwerty a întrebat:

Buna TPU, am și eu o problema cu somnul, indiferent la ce ora ma pun sa dorm ma trezesc foarte târziu.
Azi m-am trezit la 16:40. Și aseară la 2 m-am pus la somn. Mereu dorm foarte mult, nici alarma nu ma trezește, iar dacă ma trezesc înainte de 13 sunt adormita toată ziua.
Menționez ca sunt anemică și iau 15 pastile pe zi tratament.
Ideei pentru a nu mai dormi atât?
Funda

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Ia legatura cu medicul care ti-a prescris tratamentul. Este foarte posibil ca cocktailul de medicamente sa iti dea starea de somnolenta.