| sarahsayno a întrebat:

Bună TPU!
Am şi eu o problemă. eu şi prietenul meu cel mai bun, am fost un an împreună, iar când ne-am despărţit, ne-am propus să rămânem prieteni. dar nu prea cred că ne-a reuşit. am fost amândoi cu diferite persoane când am pus capăt relaţiei noastre, dar mereu ne întoarcem unul la altul. Ca şi cum ceva nu ne-ar lăsa să ne despărţim. Prietenii noştri cei mai buni, nu se prea suportă, iar noi ne cam vedem pe ascuns. iar când suntem cu prietenii/la şcoală, ne comportăm normal, dar când suntem singuri ne sărutăm, îmbrăţișăm. îmi spune că mă iubeşte. iar când era cu altele, le înşela cu mine. pur și simplu nu înţeleg, el încă mă iubeşte?

Răspuns Câştigător
| AnaRadu a răspuns:

Heii. Pai cred ca da si cred ca si tu il iubesti daca ai acceptat sa te saruti sa te ia in brate si sa isi insele prietenele cu tine.Si tie inca iti mai place de el si nu vrei sa renunti la el. Se observa din ce ai scris si tu stii asta prea bine. Impacati`va daca tii la el si daca vezi ca si el tine la tine.Asa cum ati fost un an impreuna poate acum o sa dureze mai mult si o sa fiti mai fericiti! happy.

| sarahsayno explică (pentru AnaRadu):

Da, probabil ai dreptate. multumesc de ajutor! big grin

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cred că este afemeiat, iar tu eşti cea de rezervă.