| BitKode a întrebat:

Am avut cateva certuri cu fosta prietena sad si nu mai suntem impreuna :/ Un prieten mi-a dat un filmulet cu ea cand se saruta cu altu sad Fara sa ii spun nimic am incercat sa pastrez relatia deoarece o iubeam mult pana cand ea a venit la mine si mi-a spus " Stii intre noi nu mai e nimic, sa nu ma mai cauti" Si eu i-am spus "De ce? Ce am mai facut " si a zis " Nimic" eu i-am raspuns " Foarte bine, atunci pa sa stergi nr meu de telefonwinking " Atunci parca a explodat laughing stia ca o iubesc, si se astepta ca o sa ma rog de ea si a ineceput sa imi faca tot felul de reprosuri, pana cand m-a enervat si i-am spus ca am aflat ca sa sarutat cu ala laughing si i-am aratat filmarea. Atunci s-a uitat la mine si nu mi-a mai spus nimic o.O Eu tot o mai iubesc dar sunt prea orgolios sa spun asta, si sunt sigur ca si ea e la fel. Acum incearca sa ma faca gelos cu ala cu care s-a sarutat, il invita pe la ea, vorbesc mereu si chestii sad Eu m-am combinat cu o fata frumusica cu toate ca pentru ea nu simt nimic. Intreabarea e cum reusesc sa o fac geloasa? Eu m-am chinuit aproape 2 ani sa o cuceresc si cu ala s-a sarutat in 2 minute sad Poate o fi si din vina ca eu sunt asa o fire mai rebela, nu imi place sa stau in lesa, ei nu ii placea de la inceput stilul meu, betiile cu prieteni. Eu sunt genul caruia ii place sa umble cu toate dar iubeste numai una?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Ghinionul tau, ea nu este genul tau.

0 răspunsuri: