| GeOrGi_8134 a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt cu un baiat la care nu tin asa mult... si imi place de alt baiat. problema este ca nu vreau sa il iau prea urat pe prietenul meu. cum sa ii spun ca nu mai vreau sa fim impreuna?

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Din moment ce tu nu simti nimic pentru el ar trebui sa-i spui in fata (mai tarziu ar putea fi mult mai dureros). Totusi nu pricep de ce te-a i combinat cu un tip cand tu ti la altul thinking mai bine ii spui ce simti cu adevarat pentru el (adica nu prea multe)si sa speram ca o sa inteleaga (asta daca nici el nu tine prea mult la tine). Explica-i ca ai tinut la el dar a aparut altcineva pentru care ai sentimente mai puternice.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Spune-i pur si simplu ca numai simti nimic si ca nu vrei sa mai fiti impreuna.
O zi buna si succes!