| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU;* Am si eu o problema... tatal meu e alcoolic si tzipa... mama mea e plecta! ce sa fac? m-am saturat de injuraturile si bautura lui crying

Răspuns Câştigător
| Amalia a răspuns:

Buna,eu cred ca ar trebui sa o suni pe mama ta, si sa-i spui sa se intoarca acasa, si sa-i povestesti ce se intampla.Pt ca asa nu se mai poate.Altfel tatal tau va ajunge sa te si loveasca, pentru ca este sub influentza alcoolului.Decii sun-o pe mama ta.Cat mai repede.

Funda?

1 răspuns:
| cristina_5943 a răspuns:

Esti in relatii bune cu mama ta? ma gandesc ca poate ar trebui sa iei legatura urgent cu ea.sa nu ascunzi aceasta problema pentru ca tatal tau va observa ca nu ii spui mamei si va continua in acest fel...ai grija si ia legatura cu maicata