| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o rugaminte,adica,stiu ca inca sunt la scoala,o clasa mai mica,dar imi place de un baiat.E ciudat ca eu il urasc si il iubesc, dar nu asta e problema.Problema e ca si colega mea de banca il place.CE MA FAC? Va rog, dati-mi un raspuns.
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| AnghelCatrii a răspuns:

Pai eu zic sa renunti la el! Nu vrei sa pierzi o prietenie din cauza unui baiat nu? Am fost si eu in locul tau! Bafta :*

| Anastasia2p a răspuns (pentru AnghelCatrii):

Mulţumesc pentru sfat. :*

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Pai ori il urasti ori il iubesti? laughing

| neutrino a răspuns:

Faceti un concurs, dar inainte de asta intrebati si baiatul daca este interesat de voi.