| Carmy21 a întrebat:

Am un telefon de 2 ani, si mai anume LG T300. Si as vrea sa imi cumpar altul. Nu sunt o specialista in telefoane dar ce telefon imi recomandati? Sa fie pana in 500 de lei. Si am vazut ca la LG nu prea tine bateria deci il exclud.
As vrea un telefon care sa aiba macat 2 mp aparatul foto si sa aiba WiFi.
Astept raspuns si dau funda!

2 răspunsuri:
| Ðix_Ðyutssa_1994 a răspuns:

Iati un Samsung e cel mai bun :d Si eu am avut acelasi telefon ca tine si peste un an mi-am cumparat altu fiindca m-am saturat de ala. Samsungu e cel mai bun nu conteaza de care iti ei sa iti placa.

Funda?

| Carmy21 explică (pentru Ðix_Ðyutssa_1994):

Am avut si Samsung si chiar sunt multumita. Dar cam care ar fi cel mai bun?