| Vasilina a întrebat:

anul acesta termin generalacrying
as vrea sa-mi spuneti ceva mesaje de ramas bun pentru cei mai dintre cei mai buni(tari)colegi si pentru cele mai bune prietenesad
si ceva idei de scris pe panglica?crying
mersi multkiss
funda... cel mai bun raspuns restul voturi...big grin

2 răspunsuri:
| Andya a răspuns:

"Cei mai buni ani cu voi i-am petrecut"
"O parte din viata mea am petrecut-o cu voi/tine"
"Au fost cei mai buni trei ani din viata mea"
"Cea mai tare familie ați fosthappy"
"A doua mea familie, am crescut și voi plecasad"

| Iσαηα a răspuns:

'' Ma bucur ca am trecut impreuna prin obstacolele vietii. Sper peste anii sa ne revedem si sa ne impartasim intamplarile. Totul se termina candva si acum eu va spus cu inimatrista: LA REVEDERE''
'' Ma bucur ca ne-am intalnit si ca am petrecut o parte din viata impreuna. Sper ca vom ramane unul altuia in inima!''

Le mai pti prelucra tu!