| anonim_4396 a întrebat:

As avea si eu o problemabig grinAm un prieten (iubit) si mi se pare ca e cam distantsad. Nu stiu ce sa mai fac.Nu mi-a raspuns la telefon deja de 4 zile.si vorbim doar din 2 in 2 zile prin mesaje si alea cu nici un "te iubesc" sau "imi e dor de tine", pe mess nu mai intra. Tin sa spun ca intre noi este o diferenta de 3 ani si jumatate si e o relatie la distanta.nu ne-am mai vazut de o lunasad. Va rog, cum sa il fac sa nu mai fie asa de distant.
Fundita la raspunsul care ma ajuta:angrydaca se poate si id-uri pentru mai multe informatiibig grin)

Răspuns Câştigător
| TabooR a răspuns:

Pune-i intrebarea daca te mai iubeste, odata ce a incetat cu te iubesc si restul gandeste-te cum u nu ai vrea sa vb cu cineva i trimiti un mesaj repede repede gata am scapat de el