| anonima16 a întrebat:

Buna happybatting eyelashes Am un prieten de aproape o luna ma inteleg bine cu el. Nu stiu de ce cand vorbim mi se pare mai distant. Pe mess cand sunt on intra pe mine happy si pe tel ma suna. sad da nu stiu de ce e distant ar trebui sa. l bag mai mult in seama?

Răspuns Câştigător
| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Eu cred ca este mai timid si decat sa se balbaie sau sa se panicheze, mai bine nu prea vorbeste. Incearca sa vorbesti mai mult cu el fata in fata si vezi cum reactioneaza (daca se inroseste, daca se balbaie etc.), iar daca face asa, inseamna ca este mai timid si ca ii place foarte mult de tine.
Sa ai o zi buna!

3 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Distant?
Daca te cauta pe mess si la telefon nu inteleg cum este distant.
Poate ca ar trebui sa-l mai bagi si tu [cateodata baieti asteapta sa-l bagi si tu]...nu inteleg cum este distant daca te cauta.
Nu`ti mai zice "te iubesc"? sau ce?
Daca este asta, stai linistita,"Te iubesc" este mai bine zis cand e nevoie, nu mereu.

| AnAiLuI a răspuns:

Cum este distant thinking
explica cuvantul asta...:-s
winking
app totul vine de la sinewinking
daca esti cu el de app o luna nu ai de ce sa iti faci griji :d
trebuie sa va cunosteti mai bine:X
doar sunteti la inceput smug

| Missin`you` a răspuns:

Normalhappy asteapta si din partea ta nu numai el.asa ii dai impresia ca numai el trebuie sa faca totulhappy si sincer nu e placut...happy fa si uh primul passmug baftawinking