| Damaris_8457 a întrebat:

Buna TPU:As dori un sfat:Am prieten de 2 luni dar el este plecat de o luna de zile.cand era in tara ne intelegeam ff bine.si dupa ce al plecat la fel. dar in ultima saptama am vb 1 singura data si atunci cam sec.Sora lui este plecata cu el si mi-a spus ca nu are pe alta si ca tine la mine ff mult ca vb toata ziua de mine, dar eu nu stiu ce sa cred ca in ultimul timp sa purtat mai ciudat sad
As dori un sfat. cel mai bun funda:*

Răspuns Câştigător
| alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca il iubesti trebuie sa ai incredere in el. Fara incredere cred ca o relatie n-ar rezista.In fond si el cred ca simte la fel caci si tu ai putea sa-ti gasesti pe cineva find departe de el!
Ai incredere in el.Cred ca ti-ar fi spus daca nu mai simtea ceva pentru tine ca doar el e departe si nu cred ca este asa de egoist incat sa te tina langa el fara sa te iubeasca si sa nu poti sa gasesti pe altcineva!
Sper ca te-am ajutat! big grin