| manu18 a întrebat:

as putea sa blochez o persoana pentru a doua oara pe facebook? dau fundita!:*:*

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Daca ai blocat-o prima data nu te mai poate contacta deci nu ai cum sa o mai blochezi iarbig grin
nici nu o mai gasesti

| Robertty a răspuns:

Poti sa i dai ignor si nu o sa va mai intalniti pe facebook ..simplu

| kuchikisan a răspuns:

Buna!
poti so blochezi de cate ori vrei si s-o scoti dar daca uh ai zic ca ai blocato odata nu mai are cum so contactezi pe fb deoarece nici nu iti mai aparewinking