| Rennata a întrebat:

Buna TPU as vrea sa slabesc! Dar nu vreau sa-mi fortez corpul! Ajutati-ma va rog! DAU FUNDA +VOT.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Cum am facut eu si am dat jos 12-14kg:
Renunti la dulciuri si tii o dieta pe baza grupei sanguine+2l apabig grin

6 răspunsuri:
| EMYnescu a răspuns:

Exista multe modalitati de a slabi: 1. faci sport maxim 2 ore pe zi, 2. seara manaci putin nu mult, 3. painea si dulciurile se scot din calcul clar, 4.sunt unele creme care te fac sa slabesti (dar nu stiu daca functioneaza), 5. (in aceasta varianta vei slabi 4 kg in 4 zile) Prima zi:
- meniul se bazeaza exclusiv pe legume(nu conteaza cantitatea puteti consuma cate doriti).
A doua zi:
- se consuma iaurturi si orice cantitate de legume.
A treia zi:
- carne si legume in orice cantitate.
In a patra zi:
- se vor consuma fructe si legume in orice cantitate. sper ca te-am ajutat. te pup :*

| Rennata explică (pentru EMYnescu):

Multumesc esti scump sau scumpa!kiss

| ViVi99 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai vointa. fa sport, nu mai manca asa de multe dulciuri, de la fast-food si incepe sa mananci cate o ***, 2 pe zi. Merg si legume.Se consuma de obicei dimineata si seara, dupa masa. Consuma multe lichide. daca esti minor/a nu incerca cine stie ce diete drastice, pentru ca o sa-ti distruga corpul, tu fiind in crestere. Recomandata este sa faci cel putin 30 de minute pe zi. Afara se incalzeste, ziua s-a marit, deci ai tot timpul sa te plimbi. Dimineata poti sa faci cateva exercitii, dupa ce te scoli. ca sa poti slabi, tine-te de aceste instructiuni si in cateva saptamani o sa se vada rezultate. Noroc si sper ca te-am ajutathappy

| Rennata explică (pentru ViVi99):

Buna multumesc mult!kiss:-p

| FrénétiQué a răspuns:

Daca vrei sa slabesti cel mai bine e sa practici dieta DUKAN, informeazate, cunotinte de ale mele au pierdut 3-4 kile in vreo 1-2 saptamani. Totusi trebuie sa ai grija, poate duce la moarte, cel mai bine e sa practici 3-4 saptamani, dupa care sa te opresti, iar daca mai vrei a continui sa o faci dupa o pauza.