| analfabet07 a întrebat:

as vreau sa imi cumpar un laptop..ma gandeam sa iau intre ASUS sau ACER...ce prere aveti sunt bune.(sau de care imi recomandati).Funda.happy. multumesc

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Buna! Asus sau Acer...hmm....greu alegere, ambele sunt foarte bune. Dar eu iti recomand Asus [parerea mea] Are carcasa metalica, un sistem de racire foarte bun, are si o placa video buna - poate pe viitor ai nevoie de ea la diverse aplicatii, nu neaparat la jocuri, si vine cu 8GB RAM, 1TB. Mi se pare o solutie buna si este foarte bun. Am avut si eu unul si stiu cum e. happy
O zi buna! :*

| analfabet07 explică (pentru Didi908):

Aha mersi si cam cat ar costa un laptop de la ASUS(sau cat ai dat tu pe el)?

| Didi908 a răspuns (pentru analfabet07):

Eu am dat 1.800 de lei dar poate gasesti mai ieftin

3 răspunsuri:
| GreeenAlien a răspuns:

Eu recomand Acer Aspire.