| ContNmc7 a întrebat:

Astazi am nevoie de ajutorul vostru total. Va rog mult sa imi spuneti multe jocuri distractive in doi. Trebuie sa fac o surpriza unei rude urgent si m-am gandit sa fac o serie de jocuri. P. S. Jocurile nu trebuie sa fie pentru copii mici.
Si mai am nevoie de inca un lucru (sau mai multe), vreau sa imi scrieți multe multe intrebari Am sau N-AM. Va rog mult ✌️

1 răspuns:
| Bogdyyyyyyyyyyyy a răspuns:

Pubg, ets2, samp, fs17/19,mud runner, metin?

Am /n.am luat bani de la părinți fără sa stie
Am/n.am furat din magazin
Am/n.am încercat droguri
Am/n.am luat bataie
Am/n.am mers la frizer și i.am zis ca îmi place dar nu îmi placea
Am/n.am inselat
Am/n.am luat amenda
Am/n.am băut pana nu am mai știut de mine