| Bianca123456789016738 a întrebat:

Buna TPU. Astazi mi-am dat un pierce, mai exact septum fara ca parintii sa stie. Mentionez ca am 15 ani. Eu saptamana asta stau la bunica mea si are timp sa se mai vindece putin dar in cateva zile voi merge acasa si chiar daca il ascund imi este frica sa nu il observe. Daca l-ar vedea pot spune ca m-ar ajuta sa ma intalnesc cu Dumnezeu. Pt cei care au septum credeti ca as putea sa il tin ascuns incat sa nu il observe macar pana fac 16 ani? Daca il scot in cat timp ar fi recomamdat sa il pot da din nou? Voi ce credeti ar trebui sa il pastrez sau sa il scot? Mie personal imi place foarte mult. Cum as putea sa ii conving pe ai mei ca un septum nu e un pierce chiar atat de rau?

1 răspuns:
| djsjs a răspuns:

Daca este septum il poți întoarce invers si tot va ramane in nas, nu va cadea, doar ca nu se va vedea pana il intorci la loc.