| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cand un coleg te intreaba (Ce parere ai despre mine? Sunt urat nu?) iar eu i-am spus nu esti dragut dc m-a intrebat? dc lar interesa parerea mea?laughing fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt foarte sigura ca te place
asa fac toti pentru a afla daca o fata ii place
si daca tea intrebat doar pe tine e foarte sigur ca te place
deciiii...TE placelaughing
sper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| DjBl3ndar a răspuns:

Nu inteleg de ce mereo daca va intreaba un baiat ceva sau va spune ca le place de voi. Is uni baieti care vor sa ceara parerea de la o fata si nu de la un baiat. Bine in unele cazuri poate ca da.
Dar daca lui ii place de tine u vei simti asta, si nu tb sa ceri parerea cuiva. Dragostea se simte nu se scrie.
Daca u crezi ca ii place de tine sau ai ceva banuieli laughing fa-ti curaj si intreaba-l. E simplu sa il intrebi. Te faci si u putin ca faci misto de el. II spui ma tie chiar iti place de mine? laughing Asa am facut si eu si a fost mai bine decat sa-i trimit un biletel sau altceva. Deci ti-am zis te faci si u ca ii spui in gluma sau la misto. Dar ai grija nu profita sau te juca cu sentimentele luiwinking. Deci multa bafta.

Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| scully a răspuns:

El se vede urat, vrea si parerea ta.
Sau poate a iesit la pescuit de complimente.

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Poate ca vrea si el sa se simta binehappy

| lSchizo a răspuns:

Poate nu are cu ce se lauda colegilor :-J

| Anabella01 a răspuns:

E posibil sa ii placa de tine

| Liviucu a răspuns:

Sau poate pentru ca vrea sa stie parerea ta/a altora si sa afle de ce alta (fata ce-o iubeste) nu il baga in seama?

| XDoctor a răspuns:

Daca esti majora poate vrea ceva :-> cu tine big grinbig grin> Daca esti minora, si vrea ceva cu tine zi-i wave! sau varianta a treia, poate ii place de tine!

| DanielDesumoulins a răspuns:

Sau ii place de tine, sau se desconsidera