| anonim_4396 a întrebat:

ce părere aveți despre Adulții ce se mai joaca uneori pe calculator. Adica eu am 19 ani și mai ma joc uneori pe calculator, maxim dacă stau pe un joc mai mult de 3 ore pe săptămâna, însă stiu și adulți de 30-35 de ani ce se mai joaca, pe pc, consola, nu mult, cam tot așa, intr-o săptămâna maxim 3 ore, este un comportament normal? Adica am auzit câțiva oameni spunând ca dacă te joci pe calculator când ești adult, nu ai suficientă gândire, ca nu ești dezvoltată. etc. însă nu cred ca e chiar așa. Voi va jucați? Este o problema dacă te mai joci pe pc uneori? Chiar dacă ai 18-19-20 de ani?

Răspuns Câştigător
| Shinderiu a răspuns:

E perfect normal, eu nu am atâția ani dar sIgor și când voi fii adult tot o sa ma joc jocuri, chiar mi-aș dori un tata Gamer, adică tata natural. Maica-mea s-a despartit de taicămiu și acum e cu altul. Și asta cu care e maica-mea se mai joaca uneori jocuri. Deci pe scurt, este foarte normal rolling on the floor

| Shinderiu a răspuns (pentru Shinderiu):

Mersi pentru funda. big grin

| anonim_4396 explică (pentru Shinderiu):

Cu plăcere happy

3 răspunsuri:
| vladas2005 a răspuns:

Care ar putea fi problema? Fiecare om isi petrece timpul liber cu simte el, in ce mod vrea el. Nu e vreo problema in a te juca pe calculator, atat timp cat ai spus ca te joci 3 ore/saptamana e o cifra minuscula. Daca nu ai face nimic altceva si sa te joci non-stop pe calculator atunci ar fi o problema. Stai linistit, e timpul tau liber si il petreci cum vrei, nu vad cum ar afecta asta nivelul de inteligenta.