| anonim_4396 a întrebat:

Ce zi seaca, azi am fost sa`mi iau bocanci, si mi-am pierdut toti banii, mie mi s`a mai intamplat asta, sunt foarte imprastiata.sad Portofelul era in ghiozdan, si au disparut doar banii, nu si potofelul. Ma gandesc ca poate mi i-a luat chiar cineva de la scoala, sau nu stiu. Acum ideea e ca alor mei nu pot sa le spn ca i-am pierdut, ar reactiona f urat. Mai ales maik`mea are probleme cu nervii, si ar dramatiza prea mult spunand ca mie nu`mi pasa ca ea se sacrifica pentru mine si nu stiu ce (am mai patit`o cu ea). Si acum trebuie sa pun pentru scoala niste bani, si maik`mea a zis sa ii pun de la mine ca mi`i da acum cand trebuie sa scoata, dar eu numai am niciun ban, as putea sa imprumut de la cineva pana mi`i dathinking Dar nu stiu ce ii voi zice cand ma va intreba daca nu mai imi iau bocanci etc. Si pe langa toate, profu` de mate m`a pus sa adun banii pentru culegeri, de obicei eu ii adunam dar mi`e putin frica sa nu`mi dispara iar. Asa sec ma simt, macar daca as fi stiut ca i`as fi dat la un cersetor ma simteam mai fain, dar cand ma gandesc ca cel mai probabil au ajuns la niste cretini...sad. Niste sfaturi va rog cu ce as putea face.sad.

2 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Spune adevarul si stai linistita ca se mai intampla.Nu e vina ta.pa

| olly13 a răspuns:

Pai un sfat ar fi in general tine bani acasa bani nu se iau la scl niciodata. daca nu ai alta solutie imprumutate la mama unui coleg si ii explici care e situatia si poate va intelege

funda:X?