| Linda724 a întrebat:

Cum as putea deveni populara in scoala? Eu sunt mai timida de felul meu si uneori mi-e frica sa spun unele lucruri de fata cu colegii pentru. ca mi-e frica sa nu rada de mine. Cum as putea sa fiu amuzanta si sa fac pe cei din jur sa se simta bine si sa rada? De obicei eu stau in grupuri si nu prea sunt bagata in seama iar doar cu 2 3 persoane ma simt in largul meu si simt ca pot spune orice. In rest...
Dau funda pentru sfaturile care ma vor ajuta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grije ce-ti doresti! Fii tu, unica, ci nu clovn-ul altora, altfel o sa pari neserioasa in tot ce spui, iar odata cu popularitatea iti iei adio de la viata privata.

| MisteriosulUrias a răspuns:

Sincer... degeaba incerci sa fi cineva cine nu esti si dupa parerea mea mai bine e sa ai 2-3 prieteni adevarati decat 20 de oameni pe care ii doare undeva de tine si stau cu tine doar pentru. ca ii distrezi.

Opinia mea.