| Maddalin a întrebat:

Cum as putea sa am un ten curat si fin sa fie frumos, am 15 ani si am foarte putine cosuri dar am multe cicatrici si semne, cum as putea sa scap de ele?

Răspuns Câştigător
| RorySan a răspuns:

Cel mai bun lucru
Nu ne intreba pe noi
Putem sa iti dam tot felul de creme si chestii care nu ti se potrivesc tenului tau.
Cel mai bine du-te la un medic naturist.

Succes!

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Mergi la un dermatolog.El iti va recomanda ce e mai bine să utilizezi.

| slaur97 a răspuns:

Sunt tot felul de creme naturiste care te pot ajuta, incearca la un medic naturist, sa nu incerci alte prosti.