| Mariukuu a întrebat:

Buna tpu..Cum imi dau seama daca ma place sau nu? vorbim foarte des,ne vedem, ne intelegem bine...mereu cand vreau sa plec de afara vrea sa ma raman,imi da pupici pe mess si odata neam jucat adevar sau provocare ma multe persoane si am fost provocati sa ne sarutam, iar el a vrutwinking Imi puteti lasa si sfaturi! Dau funda pentru cel mai explicit raspuns.pwp

3 răspunsuri:
| Bianca1864 a răspuns:

Buna! eu cred ca te place.din comportamentul lui iti dai seama imediat.acum,nu stiu daca e reciproc...deci nu stiu ce sfat sa-ti dau. spune-mi ce simti pentru el ca sa te pot ajuta.

| Mariukuu explică (pentru Bianca1864):

Pai adevarul e ca-l plac mult

| Bianca1864 a răspuns (pentru Mariukuu):

Atunci cred ca ar trebui sa-i dai de inteles ca si tie iti place de el. daca nu face primul pas, decat sa-i spui direct, mai bine rogi un prieten de-al lui sa-i spuna ca iti place de el si ca ar trebui sa te intrebe daca vrei sa aveti o relatie. daca nici asa nu merge, va trebuii sa-i spui direct.bafta,si sa fiti fericiti!