| Bogdana a întrebat:

Buna TPU.Cum pot avea si eu un asemenea sablon pentru. blog? http://zambind.blogspot.com/.Am incercat orice cod al sabloanelor exterioare blogger, dar cand am dat la edtitati html si am adaugat codul sablonului spune ca XML nu este format cum trebuie.Deci am cautat pe orice site si pe google BLOG TEMPLATES si codurile nu sunt bune. Daca este cineva care ma poate ajuta, multumesc anticipat.

1 răspuns:
| TrollHeart a răspuns:

...Nu poti... Trebuie sa fii expert la blogger si sa iti construiesti singur blogu. Fondatorul blogului si-a construit singur sablonu! Fii originala happy (plz funda)