| Dienushu a întrebat:

Cum pot sa fac sa slabesc. Eu ma ingras foarte mult la burta. x_x si as vrea sa mai slabescc putin! Funditaa`! :*

Răspuns Câştigător
| 7Azaky a răspuns:

Pai sa stii ca este destul de greu sa dai burta jos si nu vei vedea rezultate rapid, dar eu iti recomand regimul dukandiet pentru ca am vazut la multi prieteni de ai mei ca da rezultate(in timp si nici nu te imbolnavesti de stomac)!
Pe langa regim alimentar ar trebui neaparat sa faci si minim 30 de minute de miscare pe zi(sa alergi de exemplu, sau sa facii exercitii cardio, cauti pe google si gasesti)! Ideea e sa transpiribig grin!
CU astea doua sigur se vor vedea rezultatele! Si ca sa ai un abdomen frumos cauta pe youtube "8 min abs workout" de la passion4profession,chiar da rezultate super(testat de mine)!
Sper ca ti'am putut fi de folos, multa rabdare cu dieta si sportul!(una fara alta e degeaba!) Succes!:*

| Dienushu explică (pentru 7Azaky):

Multumescc multt`! :*

| Skumpete a răspuns (pentru 7Azaky):

Da ai dreptate dukandiet este cea mai eficienta

| 7Azaky a răspuns (pentru Dienushu):

Nu ai pentru ce, mersi pentru funda si mult spor!:*

| Dienushu explică (pentru 7Azaky):

Nu ai pentru ce`! :*:*

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mergi pe o alimentaţie săracă caloric, evită prăjeli, grăsimi, alimente preparate industrial, consumă multe fructe, legume proaspete, minim 2 litri de lichide, multă mişcare în aer liber.
Te pup!

| CartofiorDulce a răspuns:

Fa exercitii pentru burta: abdomene, extensii, ridicari de picioare, etc.

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Iti sugerez sa faci un sport (oricare ti-ar place) sau sa mananci cu mai putine grasimi (sa nu mananci deloc o sa te imbolnavesti). Deci. FUNDAhappy