| mirabelaana123 a întrebat:

Cum sa o fac pe prietena mea geloasa (adica era cea mai buna prietena a mea.dar vreau sa o fac sa sufere rau ca m-a despartit de iubitul meu...adica fostul ei iubitlaughing). Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Probabil ca nici nu ii mai pasa deci nu ai avea cum sa o faci geloasa, totusi e destul ca ai ranit-o pentru ca banuiesc ca nici tu nu te-ai simti bine daca cea mai buna prietena a ta s-ar incurca cu iubitul tau.

| OldSoul a răspuns:

Sa te maturizezi.
Lasa comportamentul de copil si maturizeaza-te tie cred ca-ti trebuie jucarii nu un iubit.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

La ce ar ajuta?