| Pisicutaaaa a întrebat:

big hug E o intrebare speciala pentru cei ce au trecut prin asta : Clasa a9a, Liceul, Colegi noi etc.

Anul acesta trec in a9a la liceu si imi este tare frica ca nu o sa ma acomodez prea repede. Am auzit ca liceul ce te schimba in cele mai multe cazuri, iar eu sunt mai credula de fel big grin
Urasc pitipoancele si nu as vrea sa devin si eu una la liceu x_x!
In prima zi de liceu ati fost insotit de parinti? Pentru ca mama ar vrea sa vina cu mine, dar eu nu prea vreau.
Nu vreau sa ma creada un copil colegii pe care o sai amlaughing

Deci? Un sfat va rog; x ( dau funditapuppy dog eyes)

Răspuns Câştigător
| utzutzu a răspuns:

Pai pentru inceput nu e chiar asa rau precum pare. Prima zi chiar daca mergi cu parintii de mana e o treaba cat se poate de buna din multe puncte de vedere adica se va vedea clar implicarea parintilor in invatamantul tau caci nu cred ca degeaba sa oferit mama ta sa te insoteasca. oricum fi fara frica caci va fi spuper pe urma iarasi de pitipoance nu stiu ce sa spun ca majoritatea se formeaza in liceu dar vorba aia ai 100 de drumuri tu decizi pe care din ele vei merge mai departe

| Pisicutaaaa explică (pentru utzutzu):

Multumesc pentru incurajare!

9 răspunsuri:
| utzutzu a răspuns:

winking o sa vezi tu inca chiar o sa iti placa prima saptamana e de acomodare de cunoastere a colegilor a profesorilor deci va fi distractiv depinde si de tine cat de sociabila vei fi. Sti ca la inceput isi fac majoritatea colegilor pareri pro sau contra

| Pisicutaaaa explică (pentru utzutzu):

Multumesc! Ma tin de promisiune. Deci ai fundita din partea mea happy

| utzutzu a răspuns (pentru Pisicutaaaa):

Multumesc daca iti mai pot fi de folos cu ceva nu ezitawinking

| Pisicutaaaa explică (pentru utzutzu):

Pai as avea nevoie de un sfat in legatura cu cadoul pentru mama. Nu am nicio idee ce sa-i iau si e nu genu sa poarte bijuterii sau sa se macheze. Implineste 37 de ani. Ma poti ajuta?

| utzutzu a răspuns (pentru Pisicutaaaa):

Incearca o floare dar nu la buchet sti sunt prin florari de exemplu ceva flori frumoase la ghiveci si bineinteles o ciocolata sa o indulcesti putin

| utzutzu a răspuns (pentru Pisicutaaaa):

Dupa parerea mea mama ta e mai clasica ceea ce ma face sa cred ca solutia cu o floare si o ciocolata e una potrivita. dupa descrierea facuta de tine nu cred ca e nevoie de ceva stiu eu cat de mare ci ceva simplu oferit din dragoste fata de o persoana draga

| Pisicutaaaa explică (pentru utzutzu):

Oh mersi:X As fi vrut sa-ti dau fundita dar din pacate nu pot sad Am pus eu intrebarea asta. Ai putea sa intri pe profilul meu la intrebarile mele si imi lasi acolo tot ce miai scris aici. Nu am dat fundita nimanui deci as putea sa-ti dau tie. In seara asta nu pot pentru ca nu mai stau la PC. Dar maine o s-o ai. Promit! Noapte buna wave

| utzutzu a răspuns (pentru Pisicutaaaa):

Noapte buna