| Mihai10XxX a întrebat:

Buna TPU! De 3 luni de zile ma chinui sa imi gasesc o iubita insa fara de succes.Mi-am instalat hoop, yubo si alte tampenii si nu am gasit pe nimeni din judetul meu.Mai tarziu am iesit prin parcuri sa vad daca mai sunt fete singure cu care as putea sa conversez insa toate stateau in grupuri sau ba chiar aveau iubiti.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Deeacatanea14 a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa astepți nu Îți caută iubita online nu va merge relația am avut și eu un iubit ne-am cunoscut pe internet și bineînțeles ca nu ne-am întâlnit doar am vorbit online și ne-am despărțit pentru ca nu mergea relația. Cel mai bine asteapta sigur vei găsi o fata care te va face fericit.Succes

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu îți găsești jumătatea, atunci încearcă doua sferturi. Și nu mai fii atât de necăjit. Poate iubita ta nu s-a născut încă.

| Mihai10XxX explică (pentru anonim_4396):

Ha ha oricum sper ca in viitorul apropiat sa imi gasesc jumatatea.happy

| rapandula a răspuns:

Esti disperat nu alta...