| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp este in tip care tot ma ameninta cu bataia...
Ce sa fac ca sa nu mai tremur asa cand vine vorba de bataie...adica ma Ia asa un tremur brusc cand aud pe cineva ca vrea sa sea cu pumnu'
Poate cineva sa ma ajute cum sa-i dau vreo doua poate?
Pls help!

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

De obicei cei cu gura mare, doar gura este de ei.Insa data viitoare cand o mai face, da`i tu una pana sa apuce de terminat propozitia.Sigur nu se va astepta la asta.Este normal sa-ti creasca nivelul de frica si adrenalina.Incearca sa-l controlezi prin respiratii adanci. Daca insa se poate rezolva situatia cu parintii lui sau politie, apeleaza la asta in detrimentul violentei.

| GAMER11 a răspuns (pentru WaterDrop):

Ok...i'll try, thx!

1 răspuns: