| Mituca a întrebat:

De ceva timp nu mai pot sa imi sufar o prietena. Simt o rivalitate si in acelasi timp simt ca are "aere de diva" dar daca ma cert cu ea o sa ma cert cu cea mai buna prietena a mea din copilarie si stiu ca ar alege-o pe ea. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i vorbesti serios si sa-i spui ce te deranjeaza la ea, spernad ca intelege.

Cat priveste cea mai buna prietena a ta, daca te paraseste pentru diva cu pricipna, inseamna ca nu ti-a fost niciodata o prietena adevarata si nu ar trebui sa te mai stresezi din cauza ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută-ți prieteni mai buni.