| KrisTheTiger a întrebat:

De ceva timp tot caut insigne mai mititele care sa poata fi agatate la geanta sau la pantaloni, intelegeti voi la ce ma refer, dar n-am gasit pe nicaieri.
As vrea sa va intreb unde as putea gasi atfel de insigne in Brasov.
Funda celui mai bun si complet raspuns. Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| Rockerul2012 a răspuns:

Salut! Insigne cu trupe rock, daca vrei, gasesti pe www.rockstore.ro

1 răspuns:
| Alexandra101112 a răspuns:

Pai cauta la un xerox din apropiere fiind ca de obicei pe acolo se gasesc tot felul de chiripiruri deci cu siguranta o sa gasesti! Sper sa gasesti! La revedere!