| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU =}} | Deja mor de cringe, deci sunt multe fete la care pe plac de mine adica vreo 75% si cand incearca sa ma sarute ma indepartez, adica sunt timid ca s-ar putea sa ma fac de ras, aveti vreo idee cum pot sa scap de problema asta si sa fiu normal? 15 Ani

5 răspunsuri:
| cehos69 a răspuns:

Dupa cum m-ai luat cu egal paranteza e clar ca te plac nu 75% ci toate care te vad.

| ZiKDavidZiK a răspuns (pentru cehos69):

Nu toate, am fost prieten cu 11 fete daca mai tin minte si la vreo 8 pe placea de mine si am zis sa bag un procentaj random dar aproape =}}

| ZiKDavidZiK a răspuns:

Oameni buni, ma refeream la 75% fete care ma cunosc si sunt prietenele mele =}}}

| Violleta2022 a răspuns:

Tu nici sa vorbesti nu esti in stare si te miri de ce fug fetele de tine?
Ia de invata sa scrii si sa vorbesti corect romaneste, fara sa mai bagi cuvinte englezesti inutile, care arata ca esti si mai incapabil sa te exprimi intr-o singura limba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și câte din astea 75 % zici că vor să te sărute?