| igrec005 a întrebat:

Buna TPU din nou! Am nevoie de un raspuns urgeeent. Cum fac ca sa imi usuc repede parul fara uscator? Ca azi de dimineata am facut baie pe cap si nu stiu cum sa fac sa il usuc mai repede.

5 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Pai, iti pui un prosop in cap. Adica turban de alabatting eyelashes.
Dar mai intai il stergi putin, adica stai cu capul in jos si il scapi de putina apa.

| Ambassaderåd a răspuns:

Iei o masina de curse decapotabila si tragi o tura din Romania pana in Germania si ti se usuca parul dar cu conditia sa mentii cei 300 la ora laughing.sau vb lu fratemiu. iei fieru de calcat si calci parul laughing laughing laughing

| spaikizz a răspuns:

Pai... iesi la soare si usuca-l sau mai freaca-l cu prosopul ...chestii d'astea. Oricum ti se usuca repede pana la pranz.

| rEEy a răspuns:

cand ai iesit din baie stai cu capul in jos si cu prosopul sterge parul apoi puneti-l pe cap(prosopul) si ti se va usca. cand dai prosopul jos, mai sterge putin parul sau iesi la soare

| blaa01 a răspuns:

Cand am scris acum si eu aveam parul ud asa ca lasa-l desprins, freaca bine cu prosopul si iesi la soarehappy