| Matei4 a întrebat:

e normal sa nu ma placa nicio fata la 14 ani? Le tot faceam farse la prietene cu "te plac si ele ziceau eu nu...ce se intampla e normal? Nu ma consider urat deloc

Răspuns Apreciat de Editori
| devilshelp a răspuns:

Pai daca le spui la 10.000 de fete ca le placi ca "farsa" normal ca nu se mai uita la tine. Cum ai vrea sa creada ca e speciala daca tu le spui la toate ca le placi? Fetele vorbesc intre ele si se afla. Incearca sa termini cu farsele astea si sa ii dai atentie fetei pe care o placi happy

| Matei4 explică:

Eu am favut asta doar la vreo 3 fete insa problema majora e ca atunci cand aud de mine la modul de a ma placea se compirta de parca as fi o maimuta

| devilshelp a răspuns:

Poate ai un comportament urat

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimeni nu se considera urat, timpul isi dovedeste ce esti, la varsta ta nu asta e o problema, nici nu te te-ai dezvoltat inca fizic

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Pai daca tu le faci farse normal ca nu te vor lua in seama. Nu te mai juca cu chestia asta, daca la un moment dat o fata iti face si tie o farsa de asta, tu o crezi iar dupa te lasa cu ochii in soare? Ai sa intrebi iar pe aici daca nu esti urat laughing

| Matei4 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Am facut asta la vreo 3 fete care nu aveau nicio treaba intre ele...problema mea e ca am mai auzit vorbindu se despre mine si cand auzeau de mine erau ceva de genul iacccc cum sa il plac

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru Matei4):

Conteaza si cum te comporti in preajma fetelor, daca faci ca si o maimuta de la circ normal ca asa te vor considera

| Matei4 explică (pentru PrintesaGumitaa):

NU ma refer la asta dar ele se comporta frumos cu mine dar cand aud de placut is ceva gen NUuuuu cum sa il plaaac

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru Matei4):

Poate chiar nu te plac atunci, nu esti genul lor de baiat chiar daca arati bine, te vad ca pe un prieten/coleg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu contează numai aspectul.
Dar la 14 ani cam asta contează, pe lângă atitudinea aia ieftină de "băiat rău". Deci probabil că nu arăți atât de bine pe cât crezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã faci farse doar pentru a le impresiona, sa le faci sã râdã la fel cum ti se zice de când esti mic:"Trebuie sa faci fetele sa râdã pentru a le cuceri" NU este de loc adevarat, o sa te perceapã ca pe un maimutoi care incearcã sa le impresioneze, prin glume de prost gust.
Asta nu este atractiv, doar naturaletea, sa fi tu insuti chiar daca esti rãutãcios cu ele.