| DJSpook1 a întrebat:

Salut, TPU, spuneti-mi cum sa devin indiferent, sa nu imi mai pese de sentimente, mereu am avut de suferit din cauza lor, de fiecare daca cand mi-a placut de o fata ei nu, nu sunt genul ala de baiat care sa pipaie, libidinos, is dragut cu ele, pe cele pe care le-am placut mereu le faceam complimente, mereu le incurajam si nici una nu m-a placut, sunt a 10-a. Sunt urat, ma consider urat. Deci cum as putea sa devin idiferent la sentimente, sa nu mi mai pese de dragoste, deloc, am avut doar de suferit din cauza ei.

Răspuns Câştigător
| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Te inteleg. Doar incearca sa nu te mai gandesti la fete sau ceva de genu, incearca sa faci ce ai de facut gen teme, antrenamente, sa iesi cu prietenii, gandeste-te ca pe viitor sa ai o profesie buna un loc de munca care sa-ti aduca un venit bun, sa poti sa-ti permiti ce vrei tu, si atunci sa vezi cum singure o sa vie la tine, este o vorba "banii in ziua de azi rezolva tot" sau "banii aduc fericirea", si daca fede vreo fata mesajul asta sa nu ma criticati sau ceva de genu ca e adevarat ce spun in ***, si stiti destul de bine, eu m-am convis de asta de mult, si nu ma refer la toate fetele. Numai bine!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce sa fi indiferent fata de tine? eu cred ca isi poti imbunatati aspectul fizic dar si personalitatea, cred ca poti gasi o fata, inca esti baiat e timp, nu trebuie sa te grabesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu devi indiferent peste noapte.
Nu ai avut de suferit din cauza sentimentelor.Ci din cauza prostiei tale."dragut"echivaleaza cu tont, naiv, fara personalitate.Un catelus e dragut.Cu el te joci si il hranesti.De la un iubit astept mai mult decat atat))