| Scumpitza a întrebat:

Stiu ca e cam absurda intrebarea dar... E normal sa nu-ti placa nici un baiat in clasa a V A? Va intreb ca am multe prietene carora le plac multi baieti iar eu nu simt nimic pentru nimeni. E normal?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Deloc. Ce dor imi e de vremurile in care nu stiam decat drumul scoala-acasa, fara probleme, fara intrebari gen:oare ma place. Bucara-te de vremea asta.Nu se va mai intoarce

| AshuraElric a răspuns:

Daaaaa... ce e asa anormal? tin minte ca eram întrebata tot timpul daca îmi place de un anumit X (al carui nume nu-mi permit sa-l pronunt)laughingsau Y (ce vremuri... ce vremuri)iar eu raspundeam cu "Ceeeee?!?"raised eyebrowsdaaaa, eram cunoscuta pentru replicile mele rolling on the floorîn a cincea baietii erau (Let me thinking )thinking)erau un subiect tabu, nu ca s-ar fi schimbat mare lucru dar ai prins tu ideealaughing

| thegreatgatsby a răspuns:

Da

| Mihai7best a răspuns:

Probabil ca nu ai vazut pe cineva care sa te atraga lasa ca este timp happy

| nodeerskulls a răspuns:

Ai destul timp la dispozitie sa-ti placa de baieti, nu te grabi atata. O sa vina si cineva de care o sa-ti placa; doar pentru ca acum nu iti place de nimeni nu inseamna ca nu esti normala.

| Zuzy a răspuns:

Aoolooo!
Bucura. terolling on the floor.
E ft normal...oh go on Nu ai gasit p cineva care chiar sa. ti atraga atentia sau interesul
winking P parcurs o sa iti dai seamahappy

| DamnedShadow a răspuns:

Desigur. Poate ca ele nu au altceva de facut in afara de asta.
De exemplu invatatul. Tu stai cuminte in banca ta, pana va fi momentul potrivit pentru toate celelalte. happy