| EduardPaul94 a întrebat:

e trebuie cu o fata. mie imi place foarte mult de ea. dar ea.imi zice la tel cand vb. k nu ii place de mine si so las in pace. dar faza e ca la scoala. de cate ori ne intalnim. si asta foarte des. ea se uita dupa mine sa vada ce fac. dar nu vrea sa vb fata in fata... faza e ca ea e si cam timida si rusinoasa.si nu stiu ce sa fac. ea zice ca nu-i place de mine si asa.pai si dc se uita dupa mine si trece p langa clasa mea fara motiv? adica ca sa ma vada p mine. ma gandesc ca ea vrea sa para indiferenta fiindca stie ca imi place de ea.si chiar daca nu ma place dc mai raspuns la tel?straight face. nu stiu ce sa fac sa mai continui sau nu? mie imi place mult de ea si nu prea as renunta. dar nici sa pierd timpul parca nas vrea.va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Mai incearca un timp apoi renunta daca nu ai nici un rezultat, nici asa nu i treaba sa ti pierzi timpu asteptand o eternitate