| teo2345 a întrebat:

eu pana acum nu am menstruatie, si de vreo 3 zile am o durere constanta de burta si ma simt balonata,(in urma cu 2 saptamani am mai abut starea asta dar mi-a trecut repede) dar acum am si diaree, am vorbit cu verisoara mea mai mare care mi-a zis ca si ea a avut aceleasi simptomne inainte de a-i veni menstruatia. A mai patit cineva asta, va rog ajutati-ma! funda! love struck.

4 răspunsuri:
| NickyDawn a răspuns:

Eu nu am avut nimic inainte de asta... Doar niste vise ciudate, diferite. Si daca ai diaree e normal sa te doara burta O.O.

| teo2345 explică (pentru NickyDawn):

Am mai avut diaree si nu ma durea burta in halul asta, ma inteapa si ma ia cu carcei.

| Boubayern a răspuns:

Eu una nu imi amintesc sa fi patit asa. Poate ai mancat ceva ce nu ti-a picat bine la stomacwinking

| teo2345 explică (pentru Boubayern):

Nu,nu cred, dar in fine ma tratez, dar mi s-a parut ciudat ca la fel i s-a intamplat si varei mele.